Kabina bez brodzika

łazienka

Ostatnio zrobiłem sobie remont łazienki. Remont był kapitalny, wszystko było w niej wymieniane. Był to bardzo dobry oraz potrzebny ruch. Ze względu na przyklad na to, że moja łazienka nie była remontowana od dobrych 15 lat.

Mimo że nie wyglądała aż tak bardzo źle to remont był potrzebny głównie dla mnie, ponieważ potrzebowałem w niej już coś zmienić. Założyłem nowe czarne kafelki na podłogę, białe kafelki na ścianę, nowy osprzęt taki jak wanna, toaleta, meble, lustro i tak dalej. Po prostu wszystko nowe. Moim celem było uzyskanie łazienki nowoczesnej, było to moje marzenie. Ledy nad wanną, światła w lustrze, kolory płytek, nowe meble.

Niby wszystko fajnie ale czegoś mi tam brakowało. Dopiero zakupienie i zamontowanie kabiny bez brodzika, zrobiło na mnie efekt łał. Kabina bez brodzika jest to fenomenalne rozwiązanie dla łazienek, które z założenia mają być nowoczesne. Wolno stojąca, na płytkach kabina bez brodzika wygląda po prostu fantastycznie. W moim przypadku kwadratowy kształt kabiny, a wybrałem specjalnie taki ponieważ mam ogromną łazienkę i mogłem sobie na to pozwolić, komponuje się idealnie i jestem mega zadowolony z tego zakupu.

Dlaczego warto wybrać kabinę?

Kabina bez brodzika spodoba się wszystkim zwolennikom łazienek nowoczesnym, to jest niemal pewne. Odpowiedni dobór kabiny spowoduje również to że będzie ona pasować nie tylko do stylu nowoczesnego ale też i w każdym innym. Idealnie komponuje się z wnętrzem łazienki. Największą zaletą są bezwątpienia względy wizualne takiej kabiny, ponieważ kabina bez brodzika może stać bezpośrednio na płytkach bez konieczności występowania przy tym brodzika. Jest to fenomenalne rozwiązanie.

Odpowiednie założenie takiej kabiny nie przyniesie nam żadnych problemów z jej użytkowaniem, związanych na przykład z przeciekaniem wody itp. Kabina bez brodzika jest dość nowoczesnym rozwiązaniem, nie do końca tak popularnym jak w przypadku tradycyjnych kabin, ale zdecydowanie jest ona warta uwagi i jeżeli ktoś jest w trakcie wyboru nowej kabiny prysznicowej, to opłaca się przemyśleć właśnie tę opcję. Więcej na: bridom.pl/deante-kabina-abelia-prostokatna-80×100.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *